alpha innotec alterra

Dziś przedstawiamy kolejną uruchomioną pompę ciepła w domu jednorodzinnym pod Wrocławiem. Tym razem zamontowaliśmy naszą ulubioną alpha innotec alterra o symbolu WZS 82H3M na wcześniej przygotowanej przez nas instalacji C.O. i wodnej. Prace wykończeniowe u klienta ruszyły pełną parą więc niedługo będziemy pewnie montować rekuperator.

alpha innotec alterra MIR Energia
Dimplex

Ostatnio  zakończyliśmy również montaż PC całkiem nowej marki. Lubimy nowe wyzwania, więc na prośbę klienta podjęliśmy się montażu urządzenia, z którym jeszcze nie mieliśmy do czynienia. Chodzi o pompę ciepła Dimplex SIK 14TES wraz ze zbiornikiem WWSP 442E. Po gruntownym przygotowaniu, przeszkoleniu i z pomocą serwisu producenta z sukcesem zakończyliśmy z sukcesem nasz pierwszy montaż urządzeń grzewczych firmy Dimplex. Był to ostatni etap naszych prac. Wcześniej nasza firma wykonała również ogrzewanie podłogowe w systemie HERZ wraz z termostatami pokojowymi firmy Danfoss, montaż zmiękczacza wody firmy Kuna oraz prace wodno-kanalizacyjne.

PC Dimplex
De Dietrich

Z kolei pod koniec listopada dla klientów pod Oławą, którzy nie mogli się już doczekać przeprowadzki do nowego domu, wykonaliśmy kompletną instalację C.O w oparciu o kocioł gazowy De Dietrich mcr plus 24 ze zbiornikiem CWU BS150 l i regulatorem 🙂 Przed wylaniem wylewek położyliśmy energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Kiedy mamy dostęp do gazu sieciowego instalacja kotła wraz z podłogówką pozwala na całkiem ekonomiczne i bezobsługowe ogrzewanie. A dobre ogrzewanie to przecież podstawa komfortu mieszkania w ciepłym i przytulnym nowym domu.

De Dietrich

Podobne wpisy