Instalacje wodno kanalizacyjne

Kompletna oferta wewnętrznych instalacji sanitarnych to wygoda przede wszystkim dla naszych klientów. Instancje wodno-kanalizacyjne oraz ogrzewania są w pewnym sensie od siebie zależne a prace wykonywane są niemalże w tym samym czasie. Warto i wygodnie jest zlecić ten zakres jednej firmie.

dowiedz się więcej o dotacjach na pompy ciepła

Dopłaty do pomp ciepła to szansa na znaczące zmniejszenie kosztów początkowych, które są jednym z największych wyzwań dla osób chcących przestawić się na ekologiczne źródła energii. Jeżeli jesteś osobą, która rozważa taką inwestycję, szuka drogi do zrozumienia zawiłości procedur dotacyjnych, albo po prostu chce dowiedzieć się więcej o pompach ciepła i ich roli w kształtowaniu ekologicznej przyszłości, dobrze trafiłeś. 

Realizujemy projekty wody i kanalizacji

  • Realizujemy indywidualne projekty łazienek pod kątem instalacji wod-kan. Wiemy, na co zwrócić uwagę, żeby uniknąć później problemu z białym montażem i niepotrzebnych przeróbek. Znamy rynek wyposażenia łazienek, co pozwala nam prawidłowo położyć instalacje.
  • Doradzamy i optymalizujemy projekty instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
  • Oferujemy przetestowane technologie. Od lat wykonujemy instalację wodną na rurze wielowarstwowej austriackiej firmy HERZ. Firma Herz daje rzetelną 10-letnią gwarancję z odtworzeniowym ubezpieczeniem do 0,5 mln euro na system instalacji wodnej. Jest to szczególnie istotne w przypadku ewentualnej awarii i powstałej na jej skutek zniszczeń.
  • Instalację kanalizacyjną wykonujemy w technologii rur PVC. W uzasadnionych przypadkach stosujemy niskoszumowy system kanalizacyjny idealny w przypadku, kiedy trzeba przeprowadzić instalację przez pomieszczenia o podwyższonym komforcie akustycznym (sypialnie, salony, sale szpitalne)
  • Wykonujemy próby szczelności i sporządzamy odpowiedni protokół potrzebny do wpisu do dziennika budowy.
  • Wykonujemy całościowo cyrkulację ciepłej wody użytkowej. Dbamy o odpowiednią izolację instalacji ciepłej wody.
  • Posiadamy własną wiernicę diamentową do wiercenia w betonie, przydatną przy otworowaniu stropu pod piony.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami