ikona zapytanie
MIR Pompy ciepła, rekuperatory, klimtyzacja, fotowoltaika

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGIIKontakt z MIR Energia we Wrocławiu

Odnawialne źródła energii to przyszłość nas wszystkich. Już teraz może ona zagościć w Państwa domach! Osoby które zainteresowała nasza oferta prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadane pytania oraz pomożemy przy wyborze optymalnego rozwiązania technicznego.

Od wielu lat specjalizujemy się w instalacjach energooszczędnych. Wykonujemy projekty, montujemy pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz wentylację mechaniczną. Oferujemy profesjonalne rekuperatory. Tworzymy zaawansowane systemy ogrzewania, wentylacji i chłodzenia. Mamy wszystko, aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

W skład naszego asortymentu wchodzą m.in. pompy ciepła Danfoss, Mitsubishi, Alpha Innotec czy Nibe.

Szczegółowe dane kontaktowe zamieszczamy poniżej.

MIR ENERGIA 

tel. 71 347 90 23
kom. 509 300 161
e-mail: info@mirenergia.pl

SIEDZIBA i DOM TESTOWY

ul. Słoneczna 1D (róg ul. Słonecznej i Wrocławskiej)
55-040 Bielany Wrocławskie
Otwarte pn-pt. w godz 7.00-17.00 

Jeśli chcesz otrzymać ofertę na maila, wypełnij formularz: ZAPYTANIE

Uwaga: przenieśliśmy się z ul. Swojczyckiej we Wrocławiu do nowo wybudowanej siedziby. Jeśli na Twojej nawigacji nie ma adresu Słoneczna 1D, kieruj się na Wrocławską 32.

MIR ENERGIA – SERWIS  
tel. 71 347 90 23 wew. 2
Poza godzinami pracy działa numer dyżurny!

MIR

MIR ENERGIA – magazyn
ul. Polna 10
55-040 Bielany Wrocławskie

Dane do faktur:
MIR Energia Bogusław Tatomir
Słoneczna 1D
55-040 Bielany Wrocławskie
NIP: 8981040226

Szukasz PRACY?

Poszukujemy POMOCNIKA Instalatora!

Poszukujemy pomocników, którzy chcą pracować w branży instalacyjnej. Gwarantujemy możliwość rozwoju i awansu. Wielu naszych obecnych instalatorów zaczynało jako pomocnicy i dziś cieszą się nabytymi umiejętnościami, doświadczeniem i samodzielnością w pracy. Jeśli nie boisz się pracy fizycznej na budowie i potrafisz obsługiwać podstawowe narzędzia budowlane, zgłoś się do nas.

Oferujemy umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia niezależnie od pogody. Praca 5 dni w tygodniu po ok. 9h dziennie. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy pracach budowlanych lub remontowych oraz prawo jazdy kat. B. Praca od ZARAZ!

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy praca@mirenergia.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MIR Energia moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.