Działamy coraz prężniej na całym Dolnym Śląsku z klimatyzacją. Dziś prezentujemy kilka typowych instalacji klimatyzacji. W większości instalacje wykonane są w układzie multisplit z wykorzystaniem klimatyzatorów ściennych z serii Gree Viola Perfect z technologią inverter, dzięki której dostępna jest płynna regulacja wydajności chłodzenia bądź też grzania. Do klimatyzatorów ściennych podłączona jest oczywiście jednostka zewnętrzna marki Gree .Na zdjęciach można również zobaczyć pojedyncze zamontowane klimatyzatory np. Mitsubishi czy LG.

Od kilku lat obserwujemy wzrost zapotrzebowania na klimatyzację w domach jednorodzinnych. Całkiem niedawno klimatyzację montowało się tylko w biurach i kojarzona była z luksusem. Obecnie jest to udogodnienie, na które nawet przysłowiowy Kowalski może sobie pozwolić. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres klimatyzatorów ściennych i sufitowych. W czasie uciążliwych upałów, jakimi w ostatnim czasie obdarza nas natura latem, klimatyzatory pomagają w utrzymaniu pełnego komfortu zarówno w miejscu pracy jak i wypoczynku w domu.

Energooszczędna klimatyzacja

Pomieszczenia można natomiast chłodzić nie tylko za pomocą standardowych klimatyzatorów, które tu pokazujemy ale również za pomocą instalacji ogrzewania podłogowego i pompy ciepła powietrznej lub gruntowej. Taką realizację opisywaliśmy szerzej na przykładzie jednej z wykonanych instalacji pod Miękinią – Energooszczędna Klimatyzacja- www.mirenergia.pl/2017/02/energooszczedna-klimatyzacja/ . Często też proponujemy możliwość obniżenia temperatury latem za pomocą rekuperacji i chłodnicy podłączonej do dolnego źródła pompy ciepła. Zapraszamy w upalny dzień do nas do biura na Bielanach Wrocławskich, które jest jednocześnie domem testowym, gdzie można wypróbować i obejrzeć opisane rozwiązania.

Gree Viola Perfect

#klimatyzacja #wrocław #chłodzenie #Gree #KlimatyzacjaWrocław

Podobne wpisy