OGRZEWANIE PODŁOGOWE – PŁASZCZYZNOWE

Ogrzewanie podłogowe to nowoczesne i efektywne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowych budynkach, jak i podczas remontów starszych domów. MIR Energia jako doświadczona firma z Wrocławia i okolic realizuje kompleksowe montaże systemów ogrzewania podłogowego, które przynoszą mnóstwo korzyści dla Twojego domu. Jesteś zainteresowany? Poznaj bliżej nasze usługi i zainwestuj w energooszczędne ogrzewanie płaszczyznowe. Zapraszamy!

wrocław i okolice

Ogrzewanie podłogowe Wrocław i okolice

 • Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami i wieloletnimi użytkownikami ogrzewania podłogowego. Z pełnym przekonaniem polecamy ten system jako jedyny odbiór ciepła w całym domu. Jest to najbardziej energooszczędny i najzdrowszy system ogrzewania.
 • Wykonujemy ogrzewanie płaszczyznowe podłogowe i ścienne.
 • Oferujemy ogrzewanie płaszczyznowe w technologii mokrej (zalewane jastrychem) i suchej (lekkiej).
 • Wykonujemy również ogrzewanie grzejnikowe lub mieszane (grzejniki + podłogówka) – szanujemy przyzwyczajenia klientów i ich wybory
 • Wykorzystujemy instalację ogrzewania płaszczyznowego do skutecznego chłodzenia.
 • Oferujemy pełny system sterowania ogrzewaniem wraz z siłownikami, termostatami i panelem do sterowania.

Suche i wodne ogrzewanie podłogowe z gwarancją!

 • Od lat wykonujemy wodne ogrzewanie podłogowe i instalacje wodne na rurze wielowarstwowej austriackiej firmy HERZ lub niemieckiej QIK. Obie firmy dają rzetelną 10-letnią gwarancję z odtworzeniowym ubezpieczeniem do 5 mln Euro (QIK) lub 0,5 mln euro (HERZ) na rury wielowarstwowe ogrzewania podłogowego i wodne. Jest to szczególnie istotne w przypadku ewentualnej awarii i powstałej na jej skutek zniszczeń.
 • Nie stosujemy łączeń w ogrzewaniu podłogowym – unikamy zbędnego ryzyka dla klienta!
 • Wykonujemy ogrzewanie podłogowe ZAWSZE zgodnie z obliczeniami OZC i ZAWSZE zgodnie z projektem.
 • Znamy zapotrzebowanie na ciepło budynku i dostosowujemy do niego system ogrzewania podłogowego – gdzie trzeba, zagęszczamy rurki, a czasem…otulamy!
 • Wykonujemy i dostarczamy protokół z próby szczelności.
 • Zawsze dostarczamy estetyczny schemat ogrzewania podłogowego, pozwalający w przyszłości zidentyfikować obiegi „podłogówki”.

Oszczędność energii i ekologia – zalety ogrzewania podłogowego od MIR Energia

Montaż ogrzewania podłogowego przez MIR Energia to nie tylko komfort i estetyka, ale również dbałość o środowisko naturalne. Wybierając nasze usługi, decydujesz się na rozwiązania, które cechują się wysoką efektywnością energetyczną i redukują emisję CO2. Dzięki temu Twój dom stanie się przyjazny dla środowiska, a Ty zyskasz oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. To jednak nie wszystko! Ogrzewanie podłogowe wodne oraz suche posiada o wiele więcej zalet. Jakich? Do takowych zaliczyć można:

 • równomierny rozkład ciepła, dzięki czemu podłoga na całej powierzchni jest ciepła; eliminuje to występowanie zimnych stref, które mogłyby powodować dyskomfort podczas użytkowania,
 • wysoka efektywność energetyczna – w porównaniu do grzejników podłogówka jest efektywniejsza, pozostając tym samym energooszczędnym rozwiązaniem, wpływając na niższe rachunki za prąd,
 • czystsze powietrze – wiele osób nie bierze tego pod uwagę – warto jednak być świadomym, że system cieplny w postaci ogrzewania podłogowego minimalizuje cyrkulację kurzu, a także roztoczy w pomieszczeniu, co z kolei przekłada się na lepszą jakość powietrza; jest to zatem rozwiązanie szczególnie polecane osobom zmagającym się z różnego rodzaju alergiami,
 • komfort użytku – ciepło na całej powierzchni podłogi jest bardzo komfortowym rozwiązaniem – szczególnie gdy boso wchodzi się do łazienki bądź kuchni,
 • estetyka i wolna przestrzeń – brak grzejników sprawia, że wnętrze prezentuje się niezwykle schludnie; co więcej, ogrzewanie podłogowe jest „schowane”, więc w żaden sposób nie zabiera dodatkowego miejsca w domu,
 • trwałość – system ogrzewania płaszczyznowego ściennego bądź podłogowego jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia, co przekłada się na dużą żywotność tego rozwiązania i ogranicza konieczność częstych napraw i konserwacji.

Dopasowane rozwiązania ogrzewania podłogowego we Wrocławiu dla każdego wnętrza

W MIR Energia zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia. Dlatego oferujemy szeroki wybór systemów ogrzewania płaszczyznowego, które można dopasować do potrzeb każdego pomieszczenia. Nasze usługi obejmują zarówno mniejsze powierzchnie, jak i przestronne domy jednorodzinne czy lokale użytkowe. Bez względu na wielkość i rodzaj projektu, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz terminowość instalacji ogrzewania podłogowego na terenie Wrocławia i okolic.

Wykończenie posadzki nad „podłogówką”, czyli montaż ogrzewania podłogowego bez ograniczeń

Wbrew mitom ogrzewanie podłogowe można położyć nawet pod niezbyt grube wykładziny. Można również stosować panele, deski trójwarstwowe klejone do jastrychu lub położone pływająco na cienkich podkładach. Jeśli zastanawiasz się, czym wykończysz swoją posadzkę na podłogówce – przetestuj ogrzewanie podłogowe we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie)! Odwiedź nas w naszym DOMU TESTOWYM, sprawdź efekt grzania i chłodzenia „podłogówki” pod gresem, drewnem…lub na ścianie!

Nie czekaj – skorzystaj z usług MIR Energia i zainwestuj w wysokiej klasy system grzewczy!

Jesteśmy przekonani, że nowoczesne ogrzewanie płaszczyznowe to inwestycja, która przyniesie Ci wiele korzyści. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się na własne oczy, jak wiele zalet niesie za sobą to rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i przedstawią ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Skorzystaj z doświadczenia i profesjonalizmu MIR Energia i ciesz się komfortem ogrzewania podłogowego we własnym domu we Wrocławiu, okolicach lub innym mieście.

Podłogówka Wrocław w MIR Energia – wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, kompletny montaż, pełne wsparcie i gwarancja jakości

Wybierając MIR Energia, otrzymujesz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji usługi. Jako doświadczona firma z Wrocławia, oferujemy doradztwo techniczne, projektowanie, montaż oraz serwisowanie systemów ogrzewania podłogowego. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych Klientów. Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie i ciesz się nowoczesnym i efektywnym ogrzewaniem płaszczyznowym ściennym bądź podłogowym już dziś.

Ogrzewanie podłogowe – Wrocław, okolice i nie tylko!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu ogrzewania podłogowego, która swoją działalność koncentruje przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic w województwie dolnośląskim. Wśród miejscowości, w których realizujemy nasze usługi, znajdują się między innymi Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Brzeg Dolny, Oleśnica, Środa Śląska, Legnica, Lubin oraz Głogów.

Chociaż Dolny Śląsk to nasze główne pole działania, nie ograniczamy się wyłącznie do tego województwa. MIR Energia oferuje swoje usługi również na terenie województwa opolskiego, obejmując takie miasta jak Opole, Nysa, Krapkowice, Kluczbork czy Brzeg. Ponadto jesteśmy obecni na terenie części województwa wielkopolskiego, takich jak Kalisz, Leszno, Kępno, czy Ostrów Wielkopolski.

Nasz zasięg obejmuje także województwo łódzkie, gdzie realizujemy instalacje w takich miastach jak Sieradz i Wieluń. Nie zapominamy również o województwie lubuskim, oferując nasze usługi w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

W MIR Energia jesteśmy dumni z naszej elastyczności i zdolności do dostosowania się do potrzeb naszych Klientów, niezależnie od lokalizacji. Nasza firma to gwarancja wysokiej jakości urządzeń grzewczych oraz profesjonalizmu na każdym etapie realizacji usługi. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i przekonać się, dlaczego warto zainwestować w ogrzewanie podłogowe z MIR Energia. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami