Instalacje sanitarne Wrocław

W każdym domu niezwykle ważną rolę odgrywają sieci i instalacje sanitarne, które wpływają na funkcjonalność, komfort użytkowania oraz energooszczędność budynku. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi montażu wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych czy wentylacyjnych na terenie Wrocławia i okolic – gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz terminowość.

zdecyduj się na JEDNEGO wykonawcę!

Instalacje sanitarne

Projektowanie różnych instalacji sanitarnych na etapie budowy domu jest ze sobą ściśle połączone – systemy wodno-kanalizacyjne oraz ogrzewania są od siebie zależne, a prace wykonywane są praktycznie w tym samym czasie. Ujednolicenie działań w tych obszarach znacznie ułatwi zadanie zarówno wykonawcom, jak i zleceniodawcy. Na budowie im mniej wykonawców odpowiedzialnych za mały etap budowy, tym lepiej dla inwestora i efektu całej budowy.

W ramach naszych usług oferujemy montaż:

full serwis

w MIR Energia proponujemy jak najszerszą ofertę instalacji z korzyścią dla budujących i dla nas. Zapewniamy dzięki temu:

 W MIR Energia proponujemy jak najszerszą ofertę instalacji z korzyścią dla budujących i dla nas. Zapewniamy dzięki temu:

realizację instalacji bez kolizji czasowych i technicznych,

kompatybilność wszystkich składowych elementów instalacji wewnątrz budynku,

naszą odpowiedzialność gwarancyjną i serwisową na całość powiązanych ze sobą instalacji sanitarnych

pomyśl o wszystkim!

Projektowanie instalacji sanitarnej

Warto przygotować się do etapu instalacji podposadzkowych. Zostaną one zalane posadzką, a decyzje podjęte na tym etapie stanowią fundament późniejszego komfortowego użytkowania domu! Podpowiadamy, służymy naszym doświadczeniem, ale to na klientach „ciążą” decyzje o takich drobiazgach, jakie docelowo będą chcieli mieć baterie łazienkowe.

Polecamy dziennik budowy Arlenki budującej we Wrocławiu dom, w którym wykonujemy instalacje. Właścicielka rzetelnie dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z każdego etapu budowy. W kwestii instalacji znaleźć można praktyczne rady dla budujących – na co zwrócić uwagę w projekcie ogrzewania podłogowego, jak ważne na tym etapie są plany łazienek czy zabudowy kuchennej, a także, o czym nie zapomnieć i co sprawdzić po wykonaniu instalacji.

więcej o nas

Obliczeniowo i rzetelnie dobieramy urządzenia grzewcze

Naszym klientom oferujemy autoryzowany, profesjonalny SERWIS gruntowych i powietrznych pomp.

DOŚWIADCZENIE

Od 17 lat wykonujemy systemy ogrzewania, wentylacji i chłodzenia na bazie pomp ciepła i rekuperatorów. Dotychczas działaliśmy jako firma MIR Energia Bogusław Tatomir, obecnie również jako MIR Energia sp. z o.o.

PONAD 1000 REALIZACJI

Jesteśmy jedną z wiodących firm wykonawczych, zajmujących się energooszczędnymi instalacjami na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Wykonaliśmy grubo ponad 1000 instalacji. Posiadamy duże i wieloletnie doświadczenie.

SERWIS

Wielokrotnie zajmowaliśmy pierwsze miejsce w ilości zainstalowanych pomp ciepła w Polsce u takich producentów jak Danfoss, alpha innotec czy Nibe. Posiadamy potrzebne certyfikaty, autoryzacje i uprawnienia. Jesteśmy partnerem wspierającym Port PC.

BRANŻOWE NAGRODY

Wielokrotnie byliśmy wyróżniani i nagradzani za jakość i ilość zamontowanych wysokiej jakości pomp ciepła a także za obsługę serwisową przez takie firmy jak Danfoss, Nibe czy AlphaInnotec.

opinie

Poznaj opinie zadowolonych klientów

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
„Zawsze dobrze, na czas i zawsze
Profesjonalnie! Firma montowała nam Pompę Ciepła i ta chodzi nieprzerwanie od lat. Serwis zawsze punktualny, fachowcy grzeczni i znają się na swojej pracy. Czego chcieć więcej! polecam z czystym sumieniem!!!”
Monika Justyna
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
„Z firmą MIR Energia współpracowało mi się bardzo dobrze. Pompa została zamontowana profesjonalnie i bardzo szybko. Wszystko działa do tej pory prawidłowo. Pomogli mi przy zebraniu dokumentów do dofinansowania do pompy. Pracują tam rzetelni i profesjonalni ludzie. Serwis posprzedażny również bez zastrzeżeń. Serdecznie polecam”
Jozef Lesniewski
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
„Zarówno montaż, jak poźniejsze przeglądy wykonywane są starannie. Wszystko działa bez zarzutu. Mam nadzieję, że tak będzie dalej!””Firma Mir energia jest firma bardzo dobra , dobre wykonanie pomp ciepl, podłogowe ogrzewanie, , serwis jest bardzo dobry , po 13 latach wykonania usługi kompleksowej takiej jak pompa Ciepla z odwiertami, rekuperacja, wylewki i ogrzewanie podłogowe , do dzis wszystko pracuje super, serwis zawsze dostępny i szybki , bardzo polecam ta firme , realizacja była w Zgorzelcu”
Paweł Sosnowski
nasza

Baza wiedzy

Realizacje

Zobacz wszystkie realizacje

Poradnik

Zobacz nasz poradnik
FAQ

Instalacje sanitarne – najczęściej zadawane pytania

Nie jesteś pewny posiadanej wiedzy?

Instalacje sanitarne to zespół wszystkich systemów budowlanych wewnątrz  i na zewnątrz budynku odpowiedzialnych za doprowadzanie do niego wody, powietrza i gazu.

Do instalacji sanitarnych zaliczamy instalacje wodno-kanalizacyjne, wodociągowe, grzewcze, chłodnicze i wentylacyjne.

Cena, jaką należy zapłacić za projekt i montaż instalacji sanitarnych, zależna jest od wielu czynników – lokalizacji i wielkości budynku, wybranych materiałów, elementów i rodzaju instalacji.

Samodzielne projektowanie instalacji sanitarnej jest niezwykle trudnym zadaniem wymagającej ogromnej wiedzy i doświadczenia. W większości przypadków potrzebny będzie także odpowiedni sprzęt do montażu, dlatego najlepiej zlecić to profesjonalnej firmie.

W skład instalacji sanitarnej wchodzą wszystkie elementy należące do systemów wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, chłodniczych oraz klimatyzacji.

Trwała instalacja wewnętrzna to wynik doświadczenia firmy instalacyjnej i jakości elementów zastosowanych w instalacjach. Elementów czasami najmniejszych – złączek, uszczelek, połączeń czy kolejności zastosowanej technologii. Jedna instalacja drugiej nierówna, nawet na tych samych produktach. To widać później w użytkowaniu – np. po rachunkach za ogrzewanie pompą ciepła domu czy wodę użytkową w różnych domach lub po słabych osiągach wentylacji. Nie mówiąc już o awariach, które demaskują oczywiste błędy wykonawców lub wady produktów. Często jest już niestety zbyt późno – dokonanie poprawek jest kosztowne i bardzo uciążliwe.

Dlatego podczas budowy nieruchomości warto dokładnie zastanowić się komu zlecić wykonanie instalacji sanitarnych. Twój dom jest bezpieczny i objęty gwarancją, jeśli Twój wykonawca stosuje się do zaleceń technologicznych producenta, zapewnia wszystkie elementy instalacji i daje na nie skuteczną gwarancję. To wszystko oferuje nasza firma MIR Energia!

cała polska

Projekty instalacji sanitarnych Wrocław – zdecyduj się na MIR Energia!

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Dolnego Śląska – we Wrocławiu Świdnicy, Wałbrzychu, Oleśnicy, Kłodzku, Brzegu Dolnym czy Oleśnicy. Nierzadko przyjmiemy też jednak zlecenia montażu instalacji sanitarnych z innego województwa.

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom kompleksowych rozwiązań związanych z energooszczędnym ogrzewaniem domu za pomocą pomp ciepła – pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia, dokonamy koniecznej adaptacji projektu, pomożemy złożyć wymagane wnioski o pozwolenie na budowę i zadbamy o precyzyjny i szybki montaż całej instalacji sanitarnej.

Masz jakieś pytania odnośnie do naszych usług? Zapraszamy do kontaktu – dokładnie Ci wszystko wyjaśnimy, przekazując szczegółowe informacje na temat Twoich oczekiwań co do instalacji sanitarnych.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami