Ostatnio krąży po internecie fajny tekst: Nie jesteśmy leniwy, tylko energooszczędni! W sumie to pasuje on bardzo do naszej firmy. Jeśli tylko się da, upraszczamy instalacje. Nie dublujemy zbędnie kosztów i ilości urządzeń. Kiedy wyliczymy, że dokładanie kolejnych elementów instalacji typu solary, piec, klimatyzatory niekoniecznie ma sens, mówimy o tym otwarcie.

Na dowód nasza najświeższa instalacja w Bielawie pod Wrocławiem. Grzejemy i chłodzimy dom jedną instalacją i jednym urządzeniem. Do tego jeden wbudowany moduł internetowy pozwala zdalnie sterować temperaturą w całym domu. Zamontowaliśmy i uruchomiliśmy pompę ciepła alpha innotec WZS 82K3M z modułem pasywnego chłodzenia i sterowaniem przez internet.

Za pomocą wykonanej przez nas wcześniej instalacji ogrzewania podłogowego oraz dobranego urządzenia zaczęliśmy właśnie skutecznie ogrzewać dom Klienta. W lecie instalacja będzie wykorzystywana do chłodzenia. Klient ma również możliwość zdalnego sterowania temperaturą w domu z dowolnego komputera podłączonego do internetu. Wszystko za pomocą w sumie niepozornie wyglądającego urządzenia i ukrytej w posadzce instalacji CO. Instalacja prosta, skuteczna i maksymalnie energooszczędna :)!

Energooszczędni - MIR Energia
Energooszczędni - MIR Energia

Podobne wpisy