Oprócz instalacji pomp ciepła zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zamontowanych przez nas urządzeń. Od 10 lat wykonujemy wszystkie obowiązkowe przeglądy lub konieczne naprawy urządzeń na preferencyjnych warunkach, co jest komfortowym rozwiązaniem dla naszych klientów.

Obserwujemy ogromne zainteresowanie naszymi usługami serwisowymi również w przypadku urządzeń, które nie zostały zamontowane przez naszą firmę, szczególnie przed rozpoczęciem każdego sezonu grzewczego Zwykle użytkownicy trafiają do nas, kiedy orientują się, że ktoś, kto zamontował im pompę ciepła, nie jest w stanie, bądź po prostu nie wykonuje koniecznego serwisu. W przypadku, gdy pompa ciepła jest objęta gwarancją uczciwie zalecamy bezpośredni kontakt z producentem. To jedyna słuszna droga, żeby w takiej sytuacji uniknąć wysokich kosztów przeglądu bądź naprawy, jeśli dotychczasowy instalator Pan X np. nagle się zdematerializował.

W przypadku jeśli urządzenie nie jest już na gwarancji, proponujemy nasz odpłatny serwis, oczywiście tylko w ramach dostępnych terminów. Staramy się rzetelnie uprzedzać o ew. możliwych kosztach i dostępnych terminach wykonania usługi.  Takie instalacje są jednak różnie wykonane i nie zawsze można zdalnie zidentyfikować problem. Ogólnie jednak dla klienta zawsze bardziej komfortowy i opłacalny byłby serwis wykonywany przez instalatora, który montował pompę ciepła. Warto podpytać więc wcześniej swojego instalatora jak będzie wyglądał w przyszłości serwis urządzenia.

Serwisy – Wschód Wrocławia

Prezentujemy przykładowe zdjęcia z wykonanych przez nas ostatnio serwisów po wschodniej stronie Wrocławia.

serwis pomp ciepła
serwis pomp ciepła
serwis pomp ciepła
serwis pomp ciepła

Serwisy – pompy ciepła Lubin – Legnica – Polkowice

Prezentujemy przykładowe zdjęcia z realizacji pomp ciepła sprzed 2 lat, na których ostatnio byliśmy na serwisach w okolicach Lubin – Legnica – Polkowice.

pompy_ciepla_Legnica
pompy_ciepla_Lubin

Wróć…

Podobne wpisy