Trzeba przyznać, że tzw. „kotłownia” oparta o odnawialne źródła energii nie przypomina kotłowni, jakie pamiętamy z czasów naszego dzieciństwa. Nowoczesna kotłownia jest pomieszczeniem czystym, estetycznym wypełnionym urządzeniami niemalże samoobsługowymi. Dodatkowo estetycznie wykonane instalacje oraz ładne materiały wykończeniowe gwarantują wspaniały efekt!

Na dowód załączamy zdjęcia z zakończonej właśnie przez naszą firmę kolejnej multi-instalacji w okolicach Nowej Soli. „Kotłownię” stanowią urządzenia służące do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji całego domu. W pomieszczeniu zmieścił się jeszcze zmiękczacz, odkurzacz centralny i … pralka. Ogrzewanie i chłodzenie w tym budynku zrealizowaliśmy przy pomocy pompy ciepła z modułem pasywnego chłodzenia (alpa innotec WZS 62K3M) oraz systemu rur ogrzewania ukrytych w podłodze. Wentylacja mechaniczna oparta jest o rekuperator Thesslagreen z odzyskiem ciepła/chłodu i system wentylacyjny również ukryty w posadzkach.

Samoobsługowe urządzenia, energooszczędne rozwiązania, estetyczne instalacje i wykończenia to najważniejsze wytyczne nowoczesnych domów, które na co dzień polecamy!

Nowoczesna kotłownia MIR Energia

Nowoczesna kotłownia MIR

Nowoczesna kotłownia MIR

Nowoczesna kotłownia

Wróć…

Podobne wpisy