Grudzień to NAJGORĘTSZY miesiąc dla naszej firmy. Teraz oprócz regularnych serwisów oraz codziennych prac instalacyjnych prowadzimy dwie duże inwestycje. Jedna inwestycja to budynek biurowy na pompach ciepła, gdzie uruchamiamy właśnie pompę ciepła i spinamy wykonane wcześniej instalacje ogrzewania, chłodzenia, klimakonwektorów i sterowania. Druga to duża kotłownia w budynku wielorodzinnym w Siechnicach w oparciu o kocioł gazowy oraz powietrzną pompę ciepła. Mimo natłoku prac uruchamiamy regularnie kolejne kompletne systemy ogrzewania i wentylacji u naszych klientów w domach jednorodzinnych.

imag0280_ret_res

Do końca roku planujemy uruchomić jeszcze cztery systemy grzewcze na przygotowanych już instalacjach wewnętrznych oprócz dwóch już zakończonych w grudniu oraz co najmniej trzy systemy wentylacji. Mamy również nadzieję, że uda się zakończyć wspomniane dwie duże kotłownie. Pracujemy naprawdę na zwiększonych obrotach ale czy uda nam się ze wszystkim zmieścić w czasie?

System rekuperacji

Dziś załączamy zdjęcie z właśnie uruchomionego systemu wentylacji na rekuperatorze ThesslaGreen pod Jelczem Laskowicami. Uruchomienie zgodnie z projektem, anemostaty założone, regulacja wykonana – wentylacja mechanicznie sprawnie działa.

kolrek

Oby tak dalej a wyrobimy wyśrubowany plan na grudzień!

plan inwestycje grudzień

2017.01.02

Udało się wyrobić ambitny plan świąteczny:-) Wprawdzie trochę w innej konfiguracji, ale za to ku zadowoleniu kolejnego klienta. Plany planami, ale w okresie zimowym priorytetem są systemy ogrzewania i na nich się skupiliśmy. Odpuściliśmy jeden system rekuperacji, który może chwilę poczekać kosztem dodatkowej instalacji ogrzewania. W przyszłym tygodniu zamieścimy zdjęcia, również z dwóch dużych kotłowni. Jedna z nich oparta na kotle gazowym niestety nie została uruchomiona – musi poczekać na podłączenie gazu przez PGNiG, które trochę zaspało. Wygląda na to, że niektóre firmy w okresie międzyświątecznym niestety nie pracowały na zwiększonych obrotach:-)

Podobne wpisy