ikona zapytanie

Powietrzny zawrót głowy czyli… moda na powietrzne pompy ciepła!

  • DSC_0312

Powietrzny zawrót głowy czyli… moda na powietrzne pompy ciepła!

Powietrzne pompy ciepła obecne są na polskim rynku już od bardzo dawna, a mimo to dopiero w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne. Z naszego doświadczenia wynika, że powszechnie panuje przekonanie , że nie nadają się one na samodzielne źródło ciepła w naszym klimacie. Pora obalić kolejne mity!

czytaj więcej

Wentylacja hali wystawowej- loftowy charakter wnętrza

  • cof

Kanały wentylacyjne mogą być elementem wystroju wnętrza i podkreślać jego industrialny charakter. Warunkiem jest staranne wykonanie instalacji.

czytaj więcej

Montaż pomp ciepła w kilku krokach z okazji 3 nowych realizacji!

  • kolaż

Właśnie zakończyliśmy montaż 3 kolejnych gruntowych pomp ciepła firmy alpha innotec!

Montaż pomp ciepła to dla nas codzienność, montujemy ich kilkadziesiąt w ciągu roku! Bardzo często piszemy o naszych instalacjach pod względem ich wydajności czy oszczędności dla klienta. Dziś pokazując nasze ostatnie realizacje krótko przybliżymy etapy wykonania instalacji z pompą ciepła, co pozwoli rozsądnie zaplanować oszczędne źródło ogrzewania na etapie projektowym oraz wykonawczym.

czytaj więcej

Modernizacja źródła ogrzewania- jak to zrobić i zaoszczędzić?

  • galeria

Pompa ciepła i kocioł gazowy

Pompa ciepła i kocioł gazowy oferują  podobny komfort obsługi i mogą być jedynym źródłem ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej.  Pompy ciepła budzą zainteresowanie wielu osób zastanawiających się, jak tanio ogrzewać dom. Większość z nich odstraszają jednak wysokie koszty początkowe takiej instalacji. Często rezygnują więc z pompy ciepła na rzecz kotłów gazowych, które oferują podobny komfort obsługi, ale kosztują mniej.

czytaj więcej