` Rekuperatory, rekuperacja, Wrocław - Mir Energia
Jesteś tutaj: Index > Produkty > Rekuperatory

POMPY CIEPŁA GRUNTOWE

POMPY CIEPŁA POWIETRZNE

POMPY CIEPŁA DO C.W.U.

REKUPERATORY/WENTYLACJA

KLIMATYZACJA

FOTOWOLTAIKA

INSTALACJE
ODWIERTY/dolne źródła

REKUPERATORY - MIR ENERGIA WROCŁAWRekuperacja - producenci

Wentylacja z odzyskiem ciepła, zwana potocznie rekuperacją pozwala na obniżenie strat ciepła na wentylaci o 95%. Prawidłowo zaplanowany system rekuperacji umożliwia zaoszczędzenie nawet do 10 tysięcy złotych, głównie dzięki braku konieczności budowy grawitacyjnego systemu wentylacji wraz z niezbędnymi do niego dodatkami, jak kominy czy nawiewniki. Ważną kwestią jest także fakt, iż rekuperacja jest idealnym systemem wentylacyjnym dla alergików oraz ludzi ceniących komfort.
Oferowane przez Naszą firmę rekuperatory stworzone zostały w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu charakteryzują się jeszcze większą ekonomicznością i ekologicznością. Urządzenia można zamontować w salonie, poddaszu czy pomieszczeniu technicznym – wszędzie tam, gdzie wygoda i komfort są użytkowania są niezwykle istotne. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Mir Energia zapraszamy do odwiedzenia województwa dolnośląskiego, a konkretniej miasta Wrocław.

Rekuperacja jest systemem wentylacyjnym, którego działanie polega na odzyskiwaniu ciepła poprzez użycie specjalnego urządzenia zwanego wymiennikiem ciepła. Przy zastosowaniu tradycyjnej wentylacji ciepło bezpowrotnie ucieka, co generuje większe koszty ogrzewania. Wykorzystując wentylację z odzyskiem ciepła przy minimalnym użyciu energii zyskujemy lepszy komfort życia oraz obniżamy opłaty związane z wentylacją.

W ofercie firmy MirEnergia znajdą Państwo systemy wentylacyjne wytwarzane przez najlepszych producentów na rynku ciepłowniczym. Zehnder jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się w tworzeniu energooszczędnych rozwiązań w celu polepszenia zdrowia i komfortu życia ludzi. Grupa Dafnoss założona została w Danii i dziś znana jest na całym świecie. Tworzy rozwiązania, które służą do użytku domowego oraz komercyjnego. Oprócz tego, zajmują się szukaniem nowoczesnych rozwiązań związanych z energią oraz klimatyzacją. Kolejne urządzenia, których dystrybucją zajmuje się nasza firma, pochodzą z fabryk docenianego litewskiego producenta Komfovent. Wykonuje oni wysokosprawne wymienniki ciepła, które pozwalają na odzyskanie do 90% powietrza.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia firm, które uważamy za jedne z najlepszych na rynku energetycznym. Posiadamy niezbędne wiedzę oraz umiejętności dotyczące najnowszych rozwiązań wentylacyjnych, więc jesteśmy w stanie zaproponować każdemu Klientowi urządzenie, które w najlepszym stopniu będzie odpowiadać jego oczekiwaniom. W celu zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi, zajmujemy się także montażem instalacji wentylacyjnych. Dodatkowo, proponujemy wszystkim swoim Klientom skorzystanie z możliwości wykonania przez naszych specjalistów odwiertów pod pompy ciepła. Połączenie pompy ciepła z rekuperacją umożliwia uzyskanie naturalnego chłodu, który pod względem ekonomicznym nad innymi systemami ogrzewania ma zdecydowaną przewagę. Wykonujemy prace na terenie takich miast, jak Wrocław, Legnica, Głogów czy Kalisz.