Ostatnio nawarstwiło się dużo prac dodatkowych i nie było kiedy zrobić fajnych zdjęć z nowych realizacji i napisać kilka słów.
Zaczynamy więc nadrabianie zaległości we wpisach…a jest ich trochę, ponieważ ostatnio co chwilę nasi specjaliści wykonują montaż pompy ciepła 🙂 Przyszedł okres, w którym każdy chce natychmiast zamknąć budowę, montować ogrzewanie i zacząć wygrzewać posadzki przed planowanymi na zimę pracami wykończeniowymi. Spieszymy się więc!

13-10-2016 Jawor – gruntowa pompa ciepła alpha innotec w wersji kompakt

W Jaworze zakończony nasz montaż pompy ciepła alpha innotec WZS 102K3M z modułem pasywnego chłodzenia. Wykonaliśmy również w tym domu instalację ogrzewania podłogowego, prace wodno-kanalizacyjne, oraz wentylację mechaniczną. Na chwilę obecną pozostał nam tylko montaż jednostki rekuperatora, ale o tym na pewno jeszcze napiszemy 🙂

Montaż pompy ciepła MIR Energia

14-10-2016 – gruntowa pompa ciepła alpha innotec z osobnym zbiornikiem CWU

Kolejny montaż pompy ciepła ogarnięty – tym razem 15 km od Bielan Wrocławskich. Pompa z osobnym zbiornikiem: alpha innotec SWC 102H3, zasobnik c.w.u. DIMPLEX WWSP332.
Na podstawie tej instalacji opisaliśmy szczegółowo sprawy związane z elektryką i automatyką pompy ciepła. Wpis tutaj

Montaż pompy ciepła MIR Energia

17-10-2016 Psary – powietrzna pompa ciepła Mitsubishi Power Inverter

Tym razem zakończyliśmy montaż pod Psarami, gdzie zamontowaliśmy powietrzną pompę ciepła Mitsubishi Power Inverter 8kW z wymiennikiem płytowym i zbiornikiem CWU WWSP 332.

Montaż pompy ciepła MIR Energia

Montaż pompy ciepła MIR Energia

Wróć…

Podobne wpisy