Klimatyzatory-na lato i zimę!

Współczesne klimatyzatory nie tylko obniżają temperaturę latem, ale z powodzeniem sprawdzą się jako przejściowe źródło ogrzewania! Klimatyzator pozwala szybko i tanio ogrzać pomieszczenie, kiedy na dworze robi się chłodno. To wygodne i energooszczędne rozwiązanie, mimo że w duże mrozy wymaga jednak dodatkowego źródła ogrzewania typu kocioł gazowy czy piec olejowy.

W tym roku mamy jeszcze zaplanowanych kilka montaży klimatyzatorów choć upały już za nami i obecnie nie jest to taki szczyt sezonu, jaki mieliśmy w lecie ( http://www.mirenergia.pl/2017/07/klimatyzatory-szczyt-sezonu/ ). Poniżej parę zdjęć z naszych realizacji z października na klimatyzatorach Gree Viola Perfect. Wybrane instalacje bazują na technologii multisplit, jednostki posiadają inverter, który umożliwia płynną regulację wydajności w zakresie chłodzenia i grzania.

Klimatyzatory-na lato i zimę!

Urządzenia wysokiego komfortu

Klimatyzatory ze względu na swoją funkcję chłodniczo – grzewczą nie bez powodu nazywane są urządzeniami wysokiego komfortu. Przystępna cena sprawia, że stają się coraz bardziej uniwersalne. Dawniej można je było spotkać tylko w sklepach, biurach, hotelach lub innych dużych obiektach. Teraz coraz częściej montowane są w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.

Latem godzimy się, że klimatyzacja nie jest bezgłośna. Zimą, kiedy wykorzystujmy klimatyzatory do ogrzewania domu, często przeszkadza nam już jednak szum tych urządzeń. Producenci odpowiadając na zapotrzebowanie wprowadzają na rynek coraz cichsze urządzenia. Coraz więcej również jest na rynku jednostek o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie, które idealnie pasują do każdego wnętrza. Wyjątkowo cichy i ładny klimatyzator marki Mitsubishi można obejrzeć np. w naszym Domu Testowym w Bielanach Wrocławskich..

 Mitsubishi Premium  MSZ-EF

 

Cena wybranego przez nas klimatyzatora jest wprawdzie ok. połowę wyższa niż wielu dobrych jakościowo jednostek na rynku ale design i parametry są bezkonkurencyjne. Za jakiś czas pokażemy realizacje z wykorzystaniem tych jednostek u naszego klienta, który również zdecydował się na ten typ klimatyzatorów.

Wróć…

Podobne wpisy