ikona zapytanie

Serwis pomp ciepła

  • serwis-3

Oprócz instalacji pomp ciepła zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zamontowanych przez nas urządzeń. Od 10 lat wykonujemy wszystkie obowiązkowe przeglądy lub konieczne naprawy urządzeń na preferencyjnych warunkach, co jest komfortowym rozwiązaniem dla naszych klientów.

czytaj więcej

Instalacja elektryczna pod pompę ciepła alpha innotec

  • 2-rozdzielnia-glowna

Dziś zapowiadany wpis dotyczący instalacji elektrycznej pod pompę ciepła na przykładzie jednej z naszych ostatnich realizacji. Prawidłowa instalacja elektryczna pompy ciepła jest równie ważna jak instalacja hydrauliczna więc warto się jej bliżej przyjrzeć.

Ważne i najważniejsze

Nasz klient ma prawo nie mieć pojęcia o tej całej poniżej opisanej elektryce i automatyce 🙂  Klient przekazuje tylko wybranemu elektrykowi opracowane przez nas wytyczne elektryczne. Elektryk wykonuje instalację zgodnie ze szczegółowym opisem. czytaj więcej

Szkolimy się na potęgę!

  • Szkolenia pracowników MIR Energia

Szkolenia pracowników MIR Energia
Jesień to czas nauki…Szkolimy się technicznie, handlowo i z obsługi nowych urządzeń. Za nami:
– szkolenie we Wrocławiu z obsługi pomp ciepła Stiebel-Eltron,
– szkolenie on-line – webinar firmy Danfoss z „Optymalizacji doboru pomp powietrznych i gruntowych, w tym zastosowanie pomp do chłodzenia oraz pompa jako źródło chłodu”
– szkolenie handlowe z technik negocjacji
– szkolenie Thessla Green „Zrównoważona wentylacja w budynku”
– szkolenie serwisowe De Dietrich
czytaj więcej

System kanalizacji niskoszumowej

  • Kanalizacja niskoszumowa

Niedawno wykonaliśmy instalację kanalizacyjną w technologii niskoszumowej w domu jednorodzinnym w Domasławie pod Wrocławiem. Dla zainteresowanych  – poniżej kilka słów o tym systemie.

czytaj więcej