ikona zapytanie

Rekuperatory Thessla Green

  • ThesslaGreen 300V Żmigród
  • Rekuperacja Kietlin MIR
Thessla Green

Pokazujemy kolejne nasze instalacje – tym razem zakończone wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła. Najczęściej przez nas montowanymi jednostkami wentylacyjnymi jest Thessla Green. Dziś zamieszczamy zdjęcia z ostatnio zamontowanych rekuperatorów z typoszeregu jednostek z górnym podłączeniem. Rekuperatory zamontowaliśmy w domach jednorodzinnych w miejscowościach rozrzuconych od Wrocławia po ok 50 km na północ, południe i zachód – w Kietlinie, Żmigrodzie oraz Paszowicach. Każda z tych instalacji była nieco inna pod względem zapotrzebowania budynku na powietrze, dlatego dobraliśmy rekuperatory o różnych wydajnościach –  ThesslaGreen AirPack 300V, 400V oraz 650V. W każdym przypadku wykonaliśmy również projekt rekuperacji oraz całą wentylację na systemie rozdzielaczowym. Na koniec wykonaliśmy końcową regulację całego systemu zgodnie z założeniami projektowymi.

czytaj więcej

3 nowe realizacje – Pompy powietrzne wygrywają z gruntowymi!

  • Pompa_ciepła_Mitsubishi
  • Instalacje_Tychy
Trend rosnący dla powietrznych pomp ciepła

Ostatnio w naszych instalacjach w domach jednorodzinnych przeważają zdecydowanie powietrzne pompy ciepła. Decydującym argumentem przy wyborze jest cena tych urządzeń i brak konieczności wykonywania odwiertów. Dziś pokazujemy zakończone ostatnio instalacje na powietrznych pompach ciepła w oparciu o pompy Mitsubishi Power Inverter i pompę ciepła Panasonic.
czytaj więcej

Wnętrza a instalacje

  • Wnętrza_a_instalacje_408_r
  • Wnętrza_a_instalacje_391_r

Dzisiaj prezentujemy Państwu ciekawą inwestycję we Wrocławiu, o której już pisaliśmy kilka miesięcy temu. Przypominamy ją, ponieważ w ostatnim czasie oprócz zamontowanej pompy ciepła i kompletu instalacji dołożyliśmy kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest np. centrala rekuperatora Komfovent zabudowana w suficie, co pozwala oszczędzić miejsce w pomieszczeniu gospodarczym. Zamontowaliśmy także osuszacz powietrza w części […]

Odliczanie do Nowego Roku

  • kolwpis

 

Grudzień to NAJGORĘTSZY miesiąc dla naszej firmy. Teraz oprócz regularnych serwisów oraz codziennych prac instalacyjnych prowadzimy dwie duże inwestycje. Jedna inwestycja to budynek biurowy na pompach ciepła, gdzie uruchamiamy właśnie pompę ciepła i spinamy wykonane wcześniej instalacje ogrzewania, chłodzenia, klimakonwektorów i sterowania. Druga to duża kotłownia w budynku wielorodzinnym w Siechnicach w oparciu o kocioł gazowy oraz powietrzną pompę ciepła. Mimo natłoku prac uruchamiamy regularnie kolejne kompletne systemy ogrzewania i wentylacji u naszych klientów w domach jednorodzinnych.

czytaj więcej