ikona zapytanie

Pompa ciepła na ciepłe Święta!

  • start

Pompa ciepła na ciepłe Święta! Za nami pierwsze grudniowe dni a krajobraz za oknem w wielu miejscach w kraju się zabielił. Wszyscy ulegamy świątecznej atmosferze… U nas również gorączka przedświąteczna – przed Świętami chcemy zdążyć nie tylko z nowymi montażami pomp ciepła ale również zaplanowanymi serwisami. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci spędzili ten czas w […]

Wentylacja hali wystawowej- loftowy charakter wnętrza

  • cof

Kanały wentylacyjne mogą być elementem wystroju wnętrza i podkreślać jego industrialny charakter. Warunkiem jest staranne wykonanie instalacji.

czytaj więcej

Montaż pomp ciepła w kilku krokach z okazji 3 nowych realizacji!

  • kolaż

Właśnie zakończyliśmy montaż 3 kolejnych gruntowych pomp ciepła firmy alpha innotec!

Montaż pomp ciepła to dla nas codzienność, montujemy ich kilkadziesiąt w ciągu roku! Bardzo często piszemy o naszych instalacjach pod względem ich wydajności czy oszczędności dla klienta. Dziś pokazując nasze ostatnie realizacje krótko przybliżymy etapy wykonania instalacji z pompą ciepła, co pozwoli rozsądnie zaplanować oszczędne źródło ogrzewania na etapie projektowym oraz wykonawczym.

czytaj więcej

Modernizacja źródła ogrzewania- jak to zrobić i zaoszczędzić?

  • galeria

Pompa ciepła i kocioł gazowy

Pompa ciepła i kocioł gazowy oferują  podobny komfort obsługi i mogą być jedynym źródłem ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej.  Pompy ciepła budzą zainteresowanie wielu osób zastanawiających się, jak tanio ogrzewać dom. Większość z nich odstraszają jednak wysokie koszty początkowe takiej instalacji. Często rezygnują więc z pompy ciepła na rzecz kotłów gazowych, które oferują podobny komfort obsługi, ale kosztują mniej.

czytaj więcej