ikona zapytanie

Wentylacja hali wystawowej- loftowy charakter wnętrza

  • cof

Kanały wentylacyjne mogą być elementem wystroju wnętrza i podkreślać jego industrialny charakter. Warunkiem jest staranne wykonanie instalacji.

czytaj więcej

Energooszczędne instalacje w biurowcu

  • instalacje_biurowiec

Jakiś czas temu wspominaliśmy o instalacjach w biurowcu pod Wołowem, które wykonywaliśmy etapami od października 2016r. To wyjątkowo udana i dopracowana inwestycja. Pracownicy i szefostwo użytkują już budynek i korzystają ze wszystkich przygotowanych udogodnień instalacyjnych wykonanych przez naszą firmę, które poniżej podsumujemy.

czytaj więcej

Klimatyzatory – szczyt sezonu!

  • 10mir

Działamy coraz prężniej na całym Dolnym Śląsku z klimatyzacją. Dziś prezentujemy kilka typowych instalacji klimatyzacji. W większości instalacje wykonane są w układzie multisplit z wykorzystaniem klimatyzatorów ściennych z serii Gree Viola Perfect z technologią inverter, dzięki której dostępna jest płynna regulacja wydajności chłodzenia bądź też grzania. Do klimatyzatorów ściennych podłączona jest oczywiście jednostka zewnętrzna marki […]

Energooszczędna „klimatyzacja” – czyli skuteczne obniżanie temperatury latem z ogrzewania podłogowego

  • Powietrzna_pompa_ciepła_MIR
Energooszczędna „klimatyzacja”

W Wilkszynie koło Miękini zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy komplet instalacji umożliwiających skuteczne ogrzewanie, chłodzenie i wentylację budynku. Priorytetem dla zastosowanego rozwiązania było zastosowanie skutecznego chłodzenia oraz minimalizacja kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych pod kątem wszystkich planowanych instalacji. Zaproponowaliśmy chłodzenie powietrzną pompą ciepła wykorzystujący system ogrzewania podłogowego oraz wentylację mechaniczną w oparciu o rekuperator o dużej sprawności z wymiennikiem przeciwprądowo – krzyżowym.
czytaj więcej